SPAMUŚ

W komentarzach zostawiajcie krótkie opisy i linki (Koniecznie! Serio, osoba która by tego nie zrobiła musi być nieogarnięta bardziej niż ja XD) do blogów. Może odwiedzę, może nie, zależy od tego czy mnie zainteresuje... bo raczej nie od tego czy fajny ma tytuł (choć to może przeważyć szalę).
Dodatkowo mam prośbę:
Jeżeli macie zamiar zostawić reklamę to proszę o wcześniejsze skomentowanie mojego opowiadania. Albo przed zaspamowaniem chociaż przeczytać jeden post. Czy to takie trudne? Dodatkowo moje opowiadanie może cię zainteresować...
Ponieważ, jeżeli sami prowadzicie bloga, którego macie zamiar tu zareklamować, doskonale wiecie zapewne, jak to jest wstawić post, wchodzić następnego dnia, patrzeć "o dwa nowe komentarze!" po czym zauważać, że to tylko i wyłącznie pod postem "Spamuś" =(.

Tu macie Linki

SPAMUJCIE!

61 komentarzy:

 1. Serdecznie zapraszam ♥

  "~`Tego chciałeś?! Do reszty zniszczyć to w co wierzyłam?! Co utrzymywało mnie przy życiu?!.. Wygrałeś... Nie potrafię dalej walczyć... Osiągnąłeś swój cel... Zniszczyłeś mnie...'~

  Oto historia dziewczyny z domu dziecka, która trafiła do rodziny Louis'a. Myślała, że jej życie całkowicie się odmieni... I miała rację... Mimo tego, że rodzice chłopaka opiekują się Meg, Louis z jakiegoś powodu jej nienawidzi i zmienia jej życie w piekło...

  Miłość na przekór zdrowemu rozsądkowi... historia, która stanie się obsesją..."

  http://forbidden-feeling-louistomlinson.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam!

  Karaiby. Tuż po wydarzeniach związanych ze źródłem wiecznej młodości, kapitan Jack Sparrow odzyskuje ukochany okręt - czarną perłę. Przed kolejnymi podbojami mórz i oceanów musi zwerbować załogę na słynnej Tortudze. Właśnie tam losy kapitana oraz tajemniczej Georgiany splatają się. Sekrety, żądza, tarapaty. To nie może skończyć się dobrze. W tle legenda o trójzębie Posejdona, syreny, jak również dawni wrogowie Jacka.

  http://pirates-of-the-caribben.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do siebie na pierwszy rozdział:))

  http://pirates-of-the-caribben.blogspot.com/2015/04/1-gra-sekretow-cz-i.html

  OdpowiedzUsuń
 4. - Nie, Rail, najtrudniej jest pokonać ślepą miłość - szepczę mu do ucha, po czym wbijam nóż raz po raz w plecy ofiary, upada na ziemię, a ja razem z nim. Otwiera buzię, starając się wydać ostatnie tchnienie, jednak na próżno; po arenie rozlega się ostatni wystrzał z armaty.
  Jego martwe brunatne oczy wpatrują się we mnie, nie ma już w nich blasku, który tak bardzo kochałam. Dookoła nasza krew miesza się, stygnąc i ostatecznie krzepnąc. Czuję się coraz słabsza, chyba umieram ... To byłaby odpowiednia kara dla Kapitolu jak i najłagodniejszy wyrok dla mnie.
  Mrugam coraz wolniej, oddycham coraz słabiej, myślę coraz trzeźwiej.
  Leżymy jak za starych dobrych czasów, kiedy jeszcze żyłam w kłamstwie, niebo wydaje się takie realistyczne, ale jednak ma pewną skazę ... Nie, to nie skaza tylko poduszkowiec przyleciał by uratować mnie, zwyciężczynię, ostatnie serce, które bije w tej kuźni zła i terroru. Tu zostały napisane ostatnie dwadzieścia cztery rozdziały życia poległych trybutów i prolog mojego nowego życia.
  To ja wygrałam choć tego nie chciałam, to ja przetrwałam wbrew wszystkiemu, to ja zostałam najtwardszym z serc.
  ***
  Co teraz czuję? A co czuje psychopata mordujący niewinne dziecko? Gwałciciel zaraz po gwałcie? Mąż zdradzający żonę? Generał wypowiadający wojnę? Naukowiec tworzący nową odmianę choroby? Polityk oszukujący własny naród? Morderca zjadający ciało ofiary?
  Czuję coś czego nikt inny nie czuł, niezwykłą satysfakcję mieszającą się z poczuciem winy. Ból i radość. Niezwykłe obrzydzenie do samego siebie, jak i zwierzęcą potrzebę zrobienia tego jeszcze raz. Przecież to takie proste, jeszcze raz zabić.


  Serdecznie zapraszam na bloga o tematyce THG, pisanego z perspektywy Johanny Mason, jednej z najbardziej kontrowersyjnych i tajemniczych obywateli postapokaliptycznego państwa, Panemu.
  http://najtwardsze-z-serc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Mały wypad za miasto - tak to nazwałam. Para nastolatków. Nie zwracałam uwagi na to, że była druga w nocy, a on nagle postanowił się ze mną spotkać. Gdybym teraz mogła cofnąć czas nie doszłoby do tego tragicznego wypadku, w którym on stał się główną ofiarą. Odszedł, a razem ze sobą zabrał całe moje szczęście.
  Wszystko wokół mnie przypominało mi jego obecność. Nie potrafiłam tego wytrzymać. Wyjechałam. Spakowałam walizki i zostawiłam wszystkie wspomnienia w rodzinnym mieście.
  Teraz mam 25 lat, narzeczonego i wymarzoną pracę. Zapomniałam o bólu - nie o nim. Boję się jednak, że nie wiem wszystkiego. Mam dziwne przeczucie, że ten wypadek zakończył się zupełnie inaczej. Bliscy twierdzą, że wariuję, ale ja wciąż czuję jego obecność...

  http://i-hope-you-remember-me.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy igrzyska może wygrać mała i słaba 16 latka? Jak wyglądają igrzyska ze strony rodzin trybutów?
  http://37igrzyskasmierci.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam na mojego bloga zatytułowanego "Bloods, wolves, madness & not quite a normal life". Są tutaj rozdziały o wilkach, rozdziały o herosach oraz psychodeliczne czy zabawne opowiadania. Jednak głónie zajmuję się tematem "Herosi"...:
  http://paranormalnie-nienormalne.blogspot.com/
  Do Obozu Herosów dołącza nowa heroska- córka Zuesa, Nessie Night. Niedawno przyjechali też Rzymianie z Obozu Jupiter w dziwnej, nieznanej wszystkim sprawie- Sharnon Shadow (córka Plutona) i Jacob Shogun (syn Marsa). Wkrótce szybko okazuje się, że obie dziewczyny są... inne. Nie wyglądają na córki Zeusa czy Plutona... Ich moce stopniowo stają się coraz potężniejsze i coraz bardziej odbiegające od mocy ich braci i sióstr...Czyżby bogowie popełnili pomyłkę? Nie, to niemożliwe... W takim razie kogo to dzieci? Nie pasują do żadnych innych bogów! A co jeśli... jeśli ich rodzice są oboje bogami? W takim razie kto, jak i dlaczego? Dziewczyny, nie przepadają za sobą znajdują się w makabrycznej sytuacji. Ich matki, kimkolwiek są, pragnął je zniszczyć... A może to tylko pomyłka? A może one wcale nie są heroskami?.. A co jeśli...?
  Zapraszam!!!
  http://paranormalnie-nienormalne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. zapraszam Cię kochana do mnie na dwójkę! :))

  http://pirates-of-the-caribben.blogspot.com/2015/05/1-gra-sekretow-cz-ii.html

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam do czytania mojego opowiadania:
  http://funfictionlouistomlinson.blogspot.com

  Stephanie prowadzi zwyczajne życie ze zwyczajnymi problemami młodej kobiety.
  Aż do czasu niefortunnego dnia, który od samego początku nie zapowiada niczego dobrego.
  Wydarzenia, które będą miały miejsce odmienią jej życie na zawsze.
  Kim okaże się mężczyzna spotkany w lesie?
  Jaką na prawdę skrywa tajemnice?
  I dlaczego wszystko wskazuje na to, że świat ma się niebawem skończyć...
  Lecz tylko dla niej?
  A końcem jest sama śmierć.
  Lecz nie ona jest najgorszym scenariuszem.

  OdpowiedzUsuń
 10. Przy okazji chciałam Cię serdecznie zaprosić na moje opowiadanie! :)

  Jakie wspomnień może strzec pamiętnik siedemdziesięciolatki znad północnej Kalifornii? Za kim tęskni Charlotte? Czego żałuje? Nad czym ubolewa? Historia rozgrywa się na przełomie lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Nastoletnia córka pastora przeżyła samobójstwo chorej matki, wyszydzenia ze strony kolegów, jak też brutalną napaść. Okrutne doświadczenia uczyniły z niej silną, niezależną osobę. Zamieszkiwanie małej miejscowości pod opieką konserwatywnego ojca, samo w sobie nie jest usłane różami. Kiedy do "Tesoro" przybywa cygański tabor, pojawiają się rasistowskie uprzedzenia. Jednak osamotniona Charlotte odnajduje oparcie w dziesięć lat starszym Rouxie, a z czasem ich przyjaźń zradza silną miłość. Niebawem wybucha skandal, zaś ludzka nienawiść wymyka się spod kontroli...

  http://you-have-been-the-one.blogspot.com/

  Może Ci spodoba... :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Pragnę gorąco i serdecznie zaprosić na nowy spis opowiadań. Ewidencja dopiero rozpoczyna swoją działalność, ale wierzymy, iż niedługo się rozkręcimy. Nie zwlekaj. Znajdź swoje miejsce w Ewidencji Opowiadań!
  www.ewidencja-opowiadan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Zacznę niegrzecznie, bo od spamu, ale jak mówię, że przeczytam i skomentuję to z pewnością to zrobię (ostatnio mam dużo wolnego czasu, aż do końca weekendu). Niebawem możesz się więc mnie u siebie spodziewać (zapewniam, że zauważysz, nie da się mnie przeoczyć). Teraz jednak zostawię reklamę, póki już mam ją na wierzchu, by potem nie musieć już szukać (najłatwiej korzystać z opcji "kopiuj-wklej"). Pozdrawiam i oczywiście życzę weny i czasu. Z twoim opowiadankiem zapoznam się jeszcze dziś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Jabłka i śniegi"
   Powieść osadzona jest na początku XX wieku, lata 1906-1910.
   Nastoletnia Cyntia Montenegro wywodząca się z sytuowanej rodziny popełnia niewybaczalny błąd, oddaje swoje serce synowi ogrodnika, chłopcu, którego lata wcześniej uczyła czytać.
   Niewinna przyjaźń zapoczątkowana w sadzie wśród jabłek, przeradza się w romans, a jego skutki stają się nieodwracalne. William zostaje postrzelony i przepędzony, a zdesperowana i zakochana kobieta pragnie go odszukać. W ten oto sposób trafia do kamienicy Hektora Rodrigeza, starszego od niej o kilkanaście lat przedsiębiorcy i muzyka.
   To przypadkowe spotkanie późną jesienią niesie z sobą wiele konsekwencji. Hektor wyjawia kobiecie, że jest Hiszpanem i nigdy nie widział śniegu. Młoda dziewczyna postanawia więc pokazać mu śniegi i w ten sposób zdobyć jego serce, by jej dziecko nie przyszło na świat bękartem.
   Jak wiele człowiek jest w stanie poświęcić dla dobra rodziny?
   Obsesyjne miłości, zbrodnie, tajemnice przeszłości...
   Błędy, porażki i chwile radości...
   A pośród tego wszystkiego uczucie tak silne, że nic nie jest w stanie go zabić.

   Trailery:
   https://www.youtube.com/watch?v=TXEs6zFa9eQ
   https://www.youtube.com/watch?v=kZC1FYQzzV8

   Link:
   http://j-i-s.blogspot.com

   Usuń
  2. "Sierociniec przy cmentarzu"
   Powieść osadzona w latach 2007-2011
   Dwójka rodzeństwa otrzymuje niecodzienną propozycje, mają zostać nauczycielami w sierocińcu dla wybitnie uzdolnionych dzieci i młodzieży. Podpisują umowę, która ma okres trwania dziesięciu lat. Nie wiadomo czy są tak szaleni, czy aż tak zdesperowani, a może tak zachłanni na oferowane im pieniądze?
   Pierwszymi, którzy pojawiają się za murami są: Artur, Piotr, Kamila, Krystian i Kubuś, to już wtedy w sierocińcu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Winda towarowa, w której przed laty zginęło dziecko. Ciemne podziemne korytarze, przypominające jeden wielki labirynt i właściciel placówki - Rafał Montero, nazwany przez pierwszych wychowanków Zimnym lub Groźnym człowiekiem.
   Co takiego skrywają w sobie stare mury?
   Jakie tajemnice przeszłości noszą w sobie uczniowie?
   Jak walczyć, kiedy nie wiadomo kto jest wrogiem?
   Zaginięcia, porwania, niewyjaśnione zjawiska...
   Mieli odnaleźć w tym miejscu spokój...
   ...odnaleźli senne koszmary, prawdziwe uczucia i sceny niczym z horroru.
   Czy dadzą radę przetrwać?

   Trailery:
   https://www.youtube.com/watch?v=aKG-S4jF9D4
   https://www.youtube.com/watch?v=whrIstdGMf8

   Link:
   http://w-sierocincu.blogspot.com

   Usuń
  3. "Otchłań szarości"
   Akcja zaczyna się w Boże Narodzenie 2014 roku.
   Zapraszam na opowieść pełną bólu, poświęcenia i tajemnic przeszłości. Tutaj nie ma gotowych rozwiązań i wyidealizowanego świata rodem z polskich seriali. Tutaj są tylko polskie realia, te prawdziwe, niepozłacane. To historia, gdzie ludzie się kłócą, wykrzykują sobie nawzajem bolesne rzeczy prosto w twarz i wypominają błędy przeszłości. Tutaj nie ma grzecznych, zawsze czystych i uśmiechniętych dzieci, które mają dwoje rodziców. W tym opowiadaniu są nie tylko zdrady i zakazane związki, ale także przemoc, agresja, nielegalne interesy, płacz i ból najmłodszych, oraz wyższość tych wyrachowanych mających pieniądze. Zapraszam was do świata, który zapewne każdy z was zna w mniejszym lub większym stopniu, bo poznał go na własnej skórze, wysłuchał zwierzeń przyjaciół, albo zaznajomił się z nim z reportaży telewizyjnych. Zapraszam do poznania bohaterów – ludzi, którzy mogliby być waszymi znajomymi, sąsiadami, albo dalekimi krewnymi... są to ludzie którzy mają wady i zalety, którzy nie są i nie pragną stać się idealnymi... są to ludzie których otacza „otchłań szarości”.

   Trailery:
   https://www.youtube.com/watch?v=ljNU1RcLIeQ
   Tu są jeszcze trailery o konkretnych parach:
   Anna i Marcin
   https://www.youtube.com/watch?v=NAg6xWkCmYA
   Magdalena i Szymon
   https://www.youtube.com/watch?v=UJyvpFPAG6U

   Link:
   http://otchlan-szarosci.blogspot.com

   Usuń
 13. Nie wiem kochana czy chciałaś być informowana o nowościach u mnie. Jeżeli nie, daj mi znać! ;) Nie jesteś obserwatorką, więc uznałam, że może tak będzie łatwiej... :D
  Tak więc zapraszam Cię serdecznie na pierwszy rozdział! ;)
  http://you-have-been-the-one.blogspot.com/2015/05/1-wczesne-lata-wiewiorki.html
  Pozdrawiam serdecznie! <3

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam kochana na nowość do mnie! :**

  http://you-have-been-the-one.blogspot.com/2015/06/2-nowa-rzeczywistosc.html

  Pozdrawiam serdecznie! <3

  Ps - mam drobny poślizg, ale przeczytam Twój nowy post jeszcze dziś wieczorkiem! ;))

  OdpowiedzUsuń
 15. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 16. Zostałaś kochana nominowana do Liebster Award! :))

  Więcej informacji tutaj: http://you-have-been-the-one.blogspot.com/p/liebster-award.html

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 17. Dobra więc ja tu się nie będę rozpisywać, po prostu jak chcesz to przyjdź: http://opowiadaniaamozejeszczewiecej.blogspot.com
  Historia w skrócie? Mnóstwo, a to po prosty mnóstwo zdarzeń paranormalnych. I jeszcze trochę rodzinnej miłości i śmierci ;)
  Pozdrawiam Ami;)

  OdpowiedzUsuń
 18. http://love-is-a-weakness.blogspot.com/ zapraszam serdecznie na mojego bloga, jeśli cię zainteresuje zostaw po sobie jakiś ślad! Jeśli chcesz być na bieżąco z rozdziałami, zaobserwuj :)

  ~*~
  Osiemnastoletnia Elena Gilbert rozpoczyna nowe życie, wkraczając do świata dorosłych.
  Wraz z osiągniętą pełnoletnością zaczynają się kłopoty.
  Klątwa uaktywnia się.
  Czy niczego nieświadoma nastolatka, stanie się ofiarą samej siebie?
  Czy uda jej się uwolnić... czy zostanie uwięziona?
  Do miasta przybywa osoba, która chce odebrać to co jej.
  Nic nie będzie takie, jakie było.
  Nad Mystic Falls wiszą ciemne chmury.
  Wybija północ.

  OdpowiedzUsuń
 19. Świat nie jest takim, jakim się wydaje. Mira dowiedziała się o tym za późno. Wychowana przez swoje ciotki, nie była świadoma, że rzeczywistość, która ją otaczała jest jedynie złudzeniem. Chcąc dowiedzieć się prawdy o swoim życiu, musi wejść do świata wampirów, demonów i czarnej magii. Mając przy boku Przewodnika, musi uratować swoją rodzinę.
  Czy jej się to uda?
  Czy w nieznanym świecie może zaufać Przewodnikowi?

  Zapraszam Cię, chodź ze mną.
  Wejdź do świata magii...

  OdpowiedzUsuń
 20. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 21. [SPAM]
  Jeśli nie wegetujesz na niskim poziomie intelektualnym kolidującym z moją wyrafinowaną osobowością, to ten blog jest właśnie dla Ciebie! A tak całkiem poważnie (ta jasne) trochę ksiąg, czwarta władza, chłam blogowy i pełno Internetów. Więc jeśli ten czcigodny i szlachetny opis Cię nie przekonał, scrolluj dalej.
  Grumpy Wise

  OdpowiedzUsuń
 22. Pustka. Jedyna rzecz, jaką czuję to pustka. Nie potrafię żyć w tym miejscu bez wspomnień. Nie mam pojęcia, co to znaczy szczęście. Wszystko jest zrujnowane.
  Moja mama jest w Czwartym Dystrykcie. Nadal pomaga tworzyć szpital. Czuję się jeszcze bardziej samotna. Wiem, że gdyby tu była, pomagałaby mi, pocieszała, powiedziała parę słów, a potem razem oddałybyśmy się rozpaczy. To nie jest ten sam dom, w którym mieszkałam po wygranych igrzyskach. Tracę nad sobą kontrolę. Nawet nie wiem, kiedy usiadłam na podłodze przed kanapą. W ręce trzymam zdjęcie Prim, tej uśmiechniętej, którą zapamiętałam. Moja twarz jest mokra od łez. Wciąż mogę poczuć bezwiednie spływające słone kropelki.
  Gdyby nie wylosowali Prim, ja nie musiałabym się zgłaszać. Siedziałabym teraz w naszym starym domu, chodząc codziennie na polowania z Galem. Nie martwiłabym się niczym do czasu kolejnych dożynek. I tak rok w rok, przeżyłabym jakoś. Życie byłoby łatwiejsze, prawda? Dystrykt nie byłby zniszczony, nie zginęłoby tylu ludzi. Przeze mnie. Przez igrzyska. Przez strach. Gdybym wtedy zabiła Peetę…
  Peeta.

  Serdecznie zapraszam :)
  http://kosoglos-zyje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Loki Laufeyson jest jednym z głównych antagonistów mitologii nordyckiej. Trickster, Mistrz Magii, Kłamca, Iluzjonista... Z jednej strony przebiegły, złośliwy i bezduszny, a z drugiej inteligentny, uroczy i wrażliwy. Zdarza mu się filozofować, ma też niską tolerancję na głupotę... i zawsze ma coś do powiedzenia!
  Oto jedyne miejsce, w którym możesz porozmawiać z najprawdziwszym Lokim. (żadną podróbą, zero udawania!) - [zapraszam!] - http://ask-loki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy można się zakochać? Poprawka. Czy można zakochać się w demonie, który przynosi śmierć?
  Od chwili, gdy stał się dzieckiem nocy nazywają go synem demona.
  Czerwona róża, która jest symbolem delikatności stała się jego wspomnieniem o pragnieniu sprzed kilku tysięcy lat.
  Przez stulecia szuka tej jedynej osoby, która pomoże wyjść mu z mroku i uwolnić się od Lucyfera.
  Spotkał już tysiące ludzi, ale to wszystko było na marne.
  Lecz pewnego dnia poznał dziewczynę – była szatynką z miodowym ombre a oczy były w odcieniu brązu.
  Charakter miała trudny, ale mimo to nie zerwał z nią kontaktu wymazując jej pamięć.
  Ona może być jego księżniczką, dzięki której odzyska życie….
  Czy znajomość i miłość przetrwa? Czy wspólnie pokonają demona?

  Tego dowiesz się czytając tego bloga
  http://life-after-death-is-not-the-end.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 26. Neumi jest młodym mężczyzną, mieszkającym w dalekiej przyszłości, na Ziemi, która została niemalże niszczona przez wojnę. Wiedzie on dość spokojne życie, czasami zmieniając się w kota, a innym razem mordując okolicznych mieszkańców, ponieważ umiłował sobie ludzkie mięso. Wszystko się zmienia, gdy poznaje tajemniczego Franciszka.

  http://jasminowy-kot.blogspot.com Serdecznie zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 27. [SPAM]
  Grace Carter boi się wszystkiego, co może być dla niej niebezpieczne. Ma dwie przyjaciółki i to jej wystarcza. Lecz co będzie, gdy zostaną rozdzielone? Jej przeznaczenie zdaje się gonić ją, choć próbuje od niego uciec. Jak zareaguje na to, kim jest naprawdę?
  Sophie Wright została wytypowana do wymiany uczniowskiej z liceum Rooselvet. Musiała zostawić za sobą wiele, lecz to nie wystarcza. Gdy pozna prawdę o tajemniczej szkole, będzie musiała podjąć decyzję, po której stronie chce walczyć.
  Sharon Reiter od dawna skrywa swoją własną tajemnicę. Nikt nie może się o niej dowiedzieć. Po odejściu Sophie, ona również musi zniknąć.
  Czy przyjaźń przetrwa wszelkie podziały i rozłąki? Czy mrok, który czai się za rogiem, będzie mógł zniszczyć to, co dziewczyny budowały tak długo? Czy magia istnieje naprawdę?
  https://wyjaca-do-ksiezyca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Igrająca z Ogniem Katniss Everdeen powróciła do Dwunastego Dystryktu. Nie może pozbierać się po utracie tylu ukochanych osób, do tego dochodzi Peeta, który jej nienawidzi, przynajmniej tak się jej wydaje. Po rebelii praktycznie co noc nawiedzają ją koszmary, a teraz nie ma ratunku w ramionach Peety i musi radzić sobie z tym sama. Czy da radę żyć normalnie? Czy da radę odnaleźć szczęście w tym smutnym życiu? Czy da radę naprawić swoje relacje z Peetą, za którym tak bardzo tęskni?
  Musi, bowiem nadzieja umiera ostatnia.

  everdeen-mellark.blogspot.com | Zapraszam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Zapraszam na prolog.
  Pozdrawiam,
  http://nocne-slowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 31. Zapraszam na szóstą część "Harry'ego Pottera" pisaną z perspektywy Draco Malfoy'a :)
  www.ciemna-strona-dobra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Myślałam, że już nie będę musiała tego robić, ale najwidoczniej nie mam wyjścia...
  Podobnie jak ty piszę opowiadanie. To mój pierwszy blog, dlatego cieszyłam się, kiedy chociaż parę osób chciało czytać dalej ;)..Długo posiadałam swe wierne czytelniczki, jednak ostatnio dostrzegłam pustkę. Możliwe, że mój blog mógł stracić już zainteresowanie..Ale ja chcę dokończyć tą historię. Wiem, że ten blog może nie jest jakiś wybitny, ale widać tam moje starania i serce, które w to wszystko wkładam. W związku z powyższym chciałabym zaprosić serdecznie na moją stronę.
  http://przeznaczeniedwochserc.blogspot.com/
  Co prawda, opowiadanie jest już dosyć rozwinięte i prawie chyli się ku końcowi, jednak, gdybyś zdecydowała się go czytać, chętnie służę pomocą..Jeśli tylko poprosisz, ja bez wahania mogę w skrócie opisać istotne wydarzenia z opowiadania, które miały już miejsce ;) Bardzo mi zależy i mam nadzieję, że chociaż mnie odwiedzisz ;)..Pozdrawiam i życzę powodzenia w pisaniu ^_^..

  OdpowiedzUsuń
 33. Zapraszam na 21 rozdział! ;)
  http://przeznaczeniedwochserc.blogspot.com/
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 34. Kaktus w sercu.
  Zapraszam serdecznie,
  http://aludzieniechmowia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Jak zmieni się twoje życie gdy diabły z przeszłości z powrotem w nim zawitają?
  Ich ponowne spotkanie było przypadkiem czy może przeznaczeniem?
  Kłamstwa i niedokończone sprawy...
  To czas żeby wyszły na jaw?
  Katherine wiedzie spokojne z pozoru szczęśliwe i bezpieczne życie. Wyczekuje swojego ślubu z Marcusem Valyriusem Antonym Lancasterem bajecznie bogatym dostojnikiem brytyjskim, o szlacheckim rodowodzie i wysokiej pozycji. Jednakże miesiąc przed dniem ślubu mężczyzna znika bez słowa. Zdeterminowana dziewczyna postanawia odnaleźć ukochanego, ale co może się wydarzyć gdy spotka swoją pierwszą miłość z młodzieńczych lat? Co więcej będzie zdana tylko na niego? Mówią, że stara miłość nie rdzewieje.

  Chcesz poznać losy dawnych kochanków? Zapraszam na xviii-w.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 36. Ta wieść sprawia, iż Johanna odrywa wzrok od telewizora i strasznie nudnego talk show. Czuję się podle. Nie powinnam plotkować na temat uczuć mentora, jednak jak mogłabym nie podzielić się tą wiadomością z moją przyjaciółką?
  - Kto by się spodziewał. – mruży oczy, jakby się nad czymś zastanawiała. – Effie jest strasznie płytka. Ma słynne kapitolińskie urojenia na temat miłości.
  - Gdy się dowiedział, że jest zaręczona, porozbijał wszystkie szklane przedmioty z pociągu. – wzdycham ciężko i opadam na miękkie poduszki z haftowanym motywem fal. – Chciałam coś zrobić, ale…
  - Nie wiedziałaś co? – słynny uśmiech panny Mason wypływa na jej twarz i wiem, że obmyśliła niecny plan. – Wyobraź sobie wieczór. Za kilka godzin. Mnóstwo ludzi. Mnóstwo kobiet. Odpowiedź jest prosta: trzeba mu znaleźć panienkę.

  ~~~~~

  Nowy rozdział :) kosoglos-zyje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 37. Wyznaje zasadę "Czytanie za Czytanie".
  Jeśli, któreś z moich opowiadań przypadnie Ci do gustu, to serdecznie zapraszam na komentowanie od samiutkiego początku, a odwdzięczę się tym samym.
  (Opisy sobie daruję, bo znajdują się na stronach, podobnie jak trailery. Streszczeń nie posiadam bo ich nie uznaję).

  http://sie-nie-zdarza.blogspot.com/

  http://prawdziwa-legenda.blogspot.com/

  http://samotna-krolewna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Zapraszam na 22 rozdział! ;)
  http://przeznaczeniedwochserc.blogspot.com/
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 39. http://69-igrzyska-glodowe.blogspot.com/2015/08/rozdzia-5-20-cz2.html
  Dzisiajj tylko tutaj z linkiem do nowego rozdziału. Jutro lub pojutrze skomentuuje post .

  OdpowiedzUsuń
 40. Witam.
  Chciałabym poinformować o pojawieniu się rozdziału 1 część 1 pt. Słowa są jak klucze.
  Zapraszam serdecznie.

  KAKTUS W SERCU.

  OdpowiedzUsuń
 41. Zapraszam na 23 rozdział! ;)
  http://przeznaczeniedwochserc.blogspot.com/
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 42. Witam.
  Chciałabym poinformować o pojawieniu się rozdziału 1 część 2.
  Zapraszam serdecznie.

  KAKTUS W SERCU.

  OdpowiedzUsuń
 43. Zapraszam na 24 rozdział! ;)
  http://przeznaczeniedwochserc.blogspot.com/
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 44. Zapraszam na 25 rozdział! ;)
  http://przeznaczeniedwochserc.blogspot.com/
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 45. Hej;* Możliwe, że już kiedyś się reklamowałam, bo blog kojarzę, ale zaczynam od nowa, trochę inaczej i aktualnie mam tylko prolog. Może zainteresuje, dlatego zapraszam;)

  Kilka odmiennych osobowości, o innych pragnieniach, marzeniach i charakterach musi nauczyć się żyć razem, by przetrwać po zniszczeniu miasta. Po czasie na jaw wychodzą tajemnice oraz prawdziwe twarze bohaterów, rodzą się pożądania i namiętności. A wróg wciąż czyha na życie ocalałych... I nic nie jest takie jakim się wydaje.
  Gatunek: kryminał, sensacja, postapokaliptyka, romans.

  Jeśli zaciekawiłam, zapraszam. Jeśli nie - przepraszam za spam;)
  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 46. Komisarz Rosalie Russell postanawia odejść z policji. Podejmuje się wyzwania opieki nad dziećmi. Czy to, że lubi dzieci oraz doświadczenie, które wyniosła z pracy policjantki wystarczy?
  Czy Dorian wytrzyma z irytującą kobietą-policjantką? Przeszłość lubi namieszać, dlatego nic nie będzie takie proste jak mogłoby się wydawać.
  Hannah w końcu znalazła pracę, w której się spełnia. Odnajdzie się w nowej sytuacji, którą niesie dla niej los? Postanowi zaryzykować czy wybierze wymarzoną pracę?
  Laura to istny anioł. Czy będzie potrafiła zrezygnować z kogoś, kto okaże się niegodny jej zaufania? Plany, które stanowiły dla niej główny cel w życiu, teraz okażą się być dalekimi marzenia nie do spełniania. Podda się? Czy będzie walczyła?

  Trzy przyjaciółki, trzy różne historie.
  Czy każdy ma szansę na miłość? Czy każdy odnajdzie swoje szczęście, spokój?

  http://bezsennedni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. Zapraszam na ostatni rozdział! ;)
  http://przeznaczeniedwochserc.blogspot.com/
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 48. http://wioskaslow.blogspot.com/
  Prowadzę tego bloga z przyjaciółką, dopiero zaczynamy (och, znana wszystkim gadka), ale serdecznie zapraszamy. Są tam zbiory opowiadań, może pojawią się wiersze i artykuły.
  Jeszcze nie czytałam twojego bloga, teraz głównie szukam miejsc, gdzie można podjąć próbę zareklamowania się, ale obiecuję, że przeczytam chociaż kawałek. :)

  OdpowiedzUsuń
 49. http://scarredpl.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam na tłumaczenie wspaniałej opowieści obyczajowo/psychologicznej; zalicza się nieco do fanfiction (Miejsce akcji i postacie zapożyczone z serialu Tajemnice Domu Anubisa; fabuła nie ma powiązania z serialem) Głowna bohaterka - Nina - od 4 roku życia; od śmierci mamy, była wychowywana przez swojego ojczyma. Czy 'wychowywana' to odpowiednie określenie? Jej ojczym - prawnik - bił ją, torturował, głodził, upokarzał, wykorzystywał seksualnie i uczył, że jest warta mniej niż guma do żucia pod czyimś butem i nie zasługuje na kawałek czekolady, a co dopiero miłość. Jest niemową odkąd ojczym zaczął ją torturować, panicznie boi się ludzi, dotyku i wszystkiego co ją otacza.

  Czy wydostanie się z życiowego piekła na rzecz otrzymanego stypendium w szkole tysiące kilometrów od domu, nauczy ją żyć? Nauczy ją, że nie każdy jest potworem i zasługuje ona na uwagę? Czy napotka tam odpowiednich ludzi, którzy będą ją chcieli tego nauczyć? I czy w ogóle pozwoli komukolwiek się do niej zbliżyć? Przełamie się? Pozwoli komuś się dotknąć? Przytulić? Zaufać? Zrozumie, że nie zasługuje na żadną bliznę, którą zostawił na jej ciele ojczym? Czy po 12 latach, wydostanie się z jej ust jakiekolwiek słowo? Dozna przyjaźni? Akceptacji? Miłości? Jeśli chcesz się dowiedzieć to zapraszam.

  Czytasz jednak na własną odpowiedzialność, niektóre treści mogą być spostrzegane jako zbyt emocjonalne/opisy drastycznych przeżyć

  Dla osób, które na prawdę będą w stanie dostrzec wyjątkowość tej historii jak ja i dotychczasowi czytelnicy, nadrobienie rozdziałów nie będzie problemem. Jeszcze raz - jest to tłumaczenie i na dodatek amatorskie, a więc ja również jestem czytelnikiem i polecam właśnie jako czytelnik, a nie tłumacz. Zależy mi na jak największej ilości odbiorców, ponieważ jest to historia warta uwagi i otwierająca oczy na wiele niedostrzegalnych wcześniej spraw ludzkiego życia.

  Prosiłabym o danie szansy tej historii, obiecuję, że jest niepowtarzalna oraz jeszcze raz - zapraszam x

  OdpowiedzUsuń
 50. Witam, biorę udział w konkursie graficznym na kartkę świąteczną, aby wygrać, potrzebne mi są głosy internautów. Głos można oddawać codziennie. Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś zagłosował/ła klikając na "Oddaj głos" na moją pracę. To dla mnie bardzo ważne. Dziękuję z góry i pozdrawiam, nomnes. ♥ :) http://it-szkola.edu.pl/kong_galeria,det?img=MTU3NDNNUw

  OdpowiedzUsuń
 51. Nie no, widzę, że jeżeli chodzi o uczestniczenie na spamie to czytelnicy bijo rekordy X'DDD
  A czemu by się nie pochwalić swoim blogiem? (Nie, nie jest on niestety taki zajebisty jak twój ;-;)
  Ekhm... Nie no nie mogę XDDD
  Dobra, spokój.

  To nie będzie kolejne romansidło o Katniss i Peecie, ani następna historia o miłości z tego samego dystryktu. To nie będzie kolejna przerysowana kropka w kropkę z książki opowieść. To będzie prawdziwy, śnieżny survival, bo to głównie w pisaniu o tym chcę się wyspecjalizować.
  Mój zamiar jest jeden. Umilić Wam tym opowiadaniem zimowe, świąteczne wieczory, przy kominku, bądź kaloryferze, oraz sprawić, byście choć trochę wcielili się w główną bohaterkę. Zapraszam was na pierwsze, bardzo śniegowe Ćwierćwiecze Poskromienia według Imomoril.
  P.S Jeśli szukacie niesamowicie dopracowanej fabuły i historii okraszonej romansem, proszę kierować się na inne blogi z Igrzysk Śmierci.
  Bum mada faka <3

  Ehehehehe, tak, fabuła jest beznadziejnie prosta XD
  Tylko się nie czepiaj XD
  W każdym razie zapraszam :'D

  http://twentyfivehungergames.blogspot.com/
  Ta, komentarz by się przydał, bo pustka jest wszechobecna ;-;

  OdpowiedzUsuń
 52. Moja Cela Jest Luksusowa to zbiór opowiadań oraz fanfiction mojego autorstwa.
  Aktualnie piszę:

  1. "Skradziona od boga" (celowo z małej litery!)
  Przed laty ród Värrinów został naznaczony jako zdrajcy, wygnany ze stolicy Sullivanu i zmuszony do życia na marginesie społeczeństwa.
  Alismea Värrin - piętnastoletnia dziewczyna obdarzona największą możliwą mocą: wrażliwością i empatią - od lat z rozpaczą patrzy na życie innych slumsiarzy, ale nie potrafi im pomóc. Kiedy pewnej mroźnej zimy w jej ramionach umiera mała dziewczynka, wie, że już nic nie będzie takie samo. Nie może siedzieć bezczynnie. Mimo wygnania udaje się do stolicy, aby wpłynąć na źródło problemów w slumsach - na rodzinę królewską i osoby liczące się w polityce.
  Czy uda jej się zachować w sekrecie swoje znamię wygnańca?
  Czy jej idee znajdą poparcie wśród ludzi?

  2. "Projekt "Socjalizacja". Konflikty budują przyjaźń."
  OD: Dyrektor Waldemar Władysław
  DO: Dyrektor Magdalena Świątek.
  Projekt "Socjalizacja" ma na celu zebranie grupy młodych ludzi, którzy z różnych powodów nie potrafią prawidłowo funkcjonować w grupie. Narzucenie im dyscypliny oraz złożenie na nich odpowiedzialności za zdrowie innych ma stworzyć między nimi silną, nierozerwalną więź - przyjaźń. To z kolei ma doprowadzić do zniwelowania ich negatywnych cech i przystosowania do funkcjonowania w grupie, póki jeszcze młody wiek im na to pozwala.
  Czy projekt zakończy się sukcesem? - nie wiem, nie jest możliwe zmierzenie tego statystyką. Ale wierzę w to, że przyniesie on pozytywne skutki. Powołuję się przy tym na poprzednie moje kontrowersyjne projekty, które przyniosły oczekiwany efekt.
  Z poważaniem,
  Dyrektor Waldemar Władysław.

  http://mojacelajestluksusowa.blogspot.com/
  Pozdrawiam,
  lapidarna.

  OdpowiedzUsuń
 53. Hej :D Może mnie pamiętasz, kiedyś czytałam twojego bloga, ale później porzuciłam blogosfere i przestałam czytać blogi. Postanowiłam powrócić z moją autorską historią. Może Cię zaciekawi.
  http://po-dwoch-stronach.blogspot.com/

  Jeden mur. Dwie społeczności. Jeden naród – podzielony. Czy tak już ma pozostać?
  Pięćdziesiąt lat temu lud się zbuntował i obalił władającą rodzinę królewską. Króla i jego rodzinę zabili, reszta została wygnana za mur.Melisa Marrero płaci za to, że pół wieku temu jej rodzina służyła na dworze. Wśród znienawidzonej społeczności żyje, a raczej próbuje. Z dnia na dzień jest gorzej, a ona ma dwa marzenia : wyrwać się z tego koszmaru i dostać się na medycyne…
  Christopher Salen ma szczęście, a przynajmniej tak się wszystkim wydaje. Jego ciotka włada ich miastem, rodzice są bogaci ma wszystko czego zapragnie, prócz wolności… Chce się wyrwać spod zaborczej kontroli rodziców, którzy planują za niego całe życie. Marzy o tym, by samemu decydować o swojej przyszłości…

  OdpowiedzUsuń
 54. Jej mogę się pochwalić, że prawie skończyłam nadrabiać. W poniedziałek spodziewaj się mojego komentarza, a teraz zapraszam na nowy rozdział :D
  http://po-dwoch-stronach.blogspot.com/2016/03/rozdzia-1.html

  OdpowiedzUsuń
 55. Świetny blog, podoba mi się to jak piszesz:) Zapraszam do mojego bloga z opowiadaniem o zombie. Może ci się spodoba...
  wadazagency.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 56. Zapraszam na rozdział 4. :)
  http://ciemna-strona-dobra.blogspot.com/2016/08/4-zimnem-gaszcze.html

  OdpowiedzUsuń
 57. W wolnej chwili zapraszam na fanfiction o Haymitchu Abernathym i Maysilee Donner :)
  www.na-zawsze-haysilee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 58. Zapraszam do siebie na bloga o 72 Igrzyskach Śmierci!
  Co jeśli Katniss Everdeen i Peeta Mellark nie byli pierwszą parą zakochanych, których mieszkańcy Panem obserwowali na arenie? Do udziału w 72 Igrzyskach Śmierci zostaje wylosowana Elizabeth Ardier – niczym nie wyróżniająca się mieszkanka Dystryktu 4. Pech sprawia, że do tych samych Igrzysk zostaje wylosowany chłopak, którego ona doskonale zna – Felix Cohen, jej najlepszy przyjaciel. Co będzie w stanie zrobić Elizabeth, by wrócić cała i zdrowa do swojego domu? Jak tegoroczne Igrzyska wpłyną na wszystkich oraz czy przyniosą jakiekolwiek zmiany? I najważniejsze: kto w tym roku zostanie kolejnym triumfatorem?
  http://elizabeth-ardier.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń